طراحی قالب سایت، طراحی گرافیک سایت

یکی از مهمترین رکنها در طراحی سایت، گرافیک سایت یا همان طراحی قالب سایت میباشد آنچه كه در نگاه اول بازديدكننده سايت شما را جلب كرده و مهری بر تایید کیفیت خدمات شما میزند، طراحی حرفه ای گرافیک سایت (طراحی قالب سایت) شما است. اهمیت طراحی قالب سایت زیبا به مانند دکوراسیون بکار رفته در محیط کار شما میباشد. طراحی ضعیف و سرسری گرافیک وب سایت های شرکت های تجاری، یکی از عوامل مهمی است که باعث کاهش درآمد آنها می شود. بررسی های شرکت ادوب نشان می دهد که بسیاری از مشتریان در زمان تصمیم گیری برای خرید یک کالا، بر مبنای نحوه طراحی وب سایت شرکت فروشنده قضاوت می کنند و در صورتی که این طراحی نامناسب باشد از خرید از شرکت یاد شده منصرف می شوند.گروه وبسام با در نظر گرفتن استاندارد های طراحی، رنگ بندی مناسب و کمپوزسیون، حرفه ای ترین و زیباترین قالب های سایت را ارائه میکند.


طراحی گرافیک-طراحی قالب-طراحی پوسته

طراحی قالب - طراحی پوسته - طراحی گرافیک

خدمات طراحی قالب گروه وبسام:
طراحی قالب و پوسته اچتمل (HTML)
طراحی قالب جوملا (joomla)
طراحی قالب وردپرس (wordpress)
 طراحی قالب دروپال (Drupal)

برای راهنمایی شما در انتخاب نوع گرافیک و قالب سایت خود سه نوع طراحی همراه بانمونه و توضیح را در اینجا قرار دادیم. برای سفارش طراحی قالب,با ما تماس بگیرید. هزینه ی حدودی طراحی قالب با توجه نوع سیستم سایت،گرافیک قالب،امکانات مورد نیاز از 90.000 الی 250.000 تومان متغییر است.

درباره ما

گروه وبسام از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب , با همکاری متخصصان مجرب و با سابقه به منظور طرح,توسعه کاربرد نرم افزارهای مبتنی بر وب اغاز نمود.

دریافت کاتالوگ

تماس سریع

صفحه اصلی | کاتالوگ | تبادل لینک | تماس با ما (Tel: 06152440119) (E-Mail: info@websam.ir).تمام حقوق این وب سایت متعلق به گروه وبسام می باشد.