طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی- در دنیای اینترنت تعداد سایت های شخصی بسیار زیاد است. این سایت ها می توانند به منظورهای مختلفی طراحی شوند هر شخصی می تواند با توجه به حرفه ، هنر و تخصصی که دارد، یک سایت شخصی داشته باشد و می تواند خود را بدین وسیله به دنیا معرفی کند و ارتباطات خود را وسعت بخشد. طراحی وب سایت شخصی می تواند موضوعات مختلف و متنوعی را در بر گیرد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد : اطلاعات فردی مانند: مشخصات ، زندگی نامه و اطلاعاتی راجع به تحصیلات و حرفه یادداشت های روزانه و خاطرات آلبوم عکس ها و ویدئو کلیپ های شخصی ارائه ی فایل های مختلف برای دانلود از قبیل: کتاب های الکترونیکی،کلیپ ها و مقالات و اخبار جدید اطلاعات تماس و …

درباره ما

گروه وبسام از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب , با همکاری متخصصان مجرب و با سابقه به منظور طرح,توسعه کاربرد نرم افزارهای مبتنی بر وب اغاز نمود.

دریافت کاتالوگ

تماس سریع

صفحه اصلی | کاتالوگ | تبادل لینک | تماس با ما (Tel: 06152440119) (E-Mail: info@websam.ir).تمام حقوق این وب سایت متعلق به گروه وبسام می باشد.