روند اجرایی طراحی سایت  با تکمیل فرم سفارش طراحی با اطلاعاتی از قبیل: نام، اطلاعات تماس، توضیخ مختصر حوضه فعالیت، تمام ویژگیها و امکانات سایت درخواستی و ارسال آن، ما با برسی فرم ارسال شده، نوع طراحی مورد نیاز شما و قیمت اولیه ای را به شما پیشنهاد می کنیم. و در صورت توافق، قرارداد و  اطلاعات بانکی را برای شما ارسال میکنیم. با واریز 20 درصد قیمت توافق شده عملیات طراحی وب سایت شما آغاز خواهد شد و در این مدت شما از روند پیشرفت کار کاملا مطلع خواهید بود و صفحات طراحی شده برای مشاهده و نظرسنجی و یا درخواست تغییرات مورد نظر شما، در وب سایت موقتی بر روی سرور ما قرار خواهد گرفت. با پایان یافتن مراحل طراحی و برسی و تایید کامل از جانب شما باقی مانده هزینه از شما دریافت شده و سایت تحویل داده می شود.

• معمولا برای راه اندازی یک سایت باید یک سری مراحل را طی نمایید، برای مثال اول نام دامنه خود را انتخاب کنید و بعد از برسی از ازاد بودن ان، در یکی از سایتهای ارائه دهنده خدمات وب انرا ثبت نمایید، بعد از ان باید یک هاست برای سایت خود بگیرید و فایل ها را اپلود کنید و بعد از ان ....مراحل وقت گیر زیادی وجود دارد، اما در صورتی که طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید همه کارهای لازم برعهده ما خواهد بود، فقط کافیست سفارش دهید.

درباره ما

گروه وبسام از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه نرم افزارهای تحت وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب , با همکاری متخصصان مجرب و با سابقه به منظور طرح,توسعه کاربرد نرم افزارهای مبتنی بر وب اغاز نمود.

دریافت کاتالوگ

تماس سریع

صفحه اصلی | کاتالوگ | تبادل لینک | تماس با ما (Tel: 06152440119) (E-Mail: info@websam.ir).تمام حقوق این وب سایت متعلق به گروه وبسام می باشد.