دسته:پی اچ پی(php)

اهمیت شیء گرایی

نوشته شده توسط , ۸ آذر ۱۳۸۹

در پست قبلی بصورت خیلی مختصر در مورد کلاس وشیء یه چیزایی نوشتم.خوب حالا برنامه نویسی بصورت شی گرا چه مزیت ها وفایده هایی دارد و چرا باید در پروژه های بزرگ از ان استفاده کنیم البته من اگه بخوام در مورد شی گرایی ومزیت های ان بنویسم باید همه پست های این وبلاگ را فقط برای این موضوع در نظر بگیرم وشاید هم نتونم به بصورت کامل بیان کنم, نگران نباشید نه این موضوع اینقدرا سخت هست ونه من می خوام سختترش کنم فقط میخوام بگم که شی گرایی در برنامه نویسی اهمیت و فایده های زیادی دارد. خوب میرم سر اصل مطلب که چرا ما باید از کلاس ها وشیء در برنامه ها مون استفاده کنیم؟ ادامه‎ی 'اهمیت شیء گرایی'»

کتاب توابع php

نوشته شده توسط , ۶ آذر ۱۳۸۹

یک سری توابع در هر زبان برنامه نویسی هستند که بیشتر از بقیه مورد استفاده قرار میگیرند, زبان برنامه نویسی تحت وب php نیز از این قضیه مستثنا نیست و دارای توابعی است که کاربرد بیشتری نسبت به دیگر توابع هستند, در کتابچه ای که در زیر برای دانلود قرار دادم پرکاربردترین توابع پی اچ پی در ان معرفی شده, امیدوارم مورد استفاده شما قرار گیرد.
دانلود کتاب

توابع کار با رشته

نوشته شده توسط , ۲۰ آبان ۱۳۸۹

امروز توابع کار با رشته ها در php را برای شما اماده کردم, که پر کاربردترین توابع در پی اچ پی است. ادامه‎ی 'توابع کار با رشته'»

توابع کار با اعداد(PHP)

نوشته شده توسط , ۱۰ آبان ۱۳۸۹

در پست قبلی توابع داده رو معرفی کردم در این پست توابع کار با اعداد در php رو براتون معرفی میکنم البته کاربردی ترین انها نه همه.
ادامه‎ی 'توابع کار با اعداد(PHP)'»

توابع کار با داده(php)

نوشته شده توسط , ۱۰ آبان ۱۳۸۹

php بیش از ۱۰۰۰ تابع از پیش تعریف شده داره ,که دونستن این توابع واستفاده از انها میتونه مفید وخیلی از مشکلات رو حل کنه حتی باعث کم تر شدن کدهادر برنامه مون بشه وبرنامه رو خواناتر وحرفه ای تر کنه, قصد دارم که کاربردی ترین انها رو در چند پست برای شما معرفی کنم.از توابع کار با داده در php شروع میکنم. ادامه‎ی 'توابع کار با داده(php)'»

تعریف کلاسها در برنامه نویسی

نوشته شده توسط , ۱۵ مهر ۱۳۸۹

در این پست میخوام به تعریف شی وکلاس در برنامه نویسی بصورت متفاوت از بقیه تعاریف که در سایت ها میشود بپردازم

در ضمن تمام مثالها با زبان php میباشند. ادامه‎ی 'تعریف کلاسها در برنامه نویسی'»

پوسته ی پانوراما ساخته شده توسط Themocracy و آماده شده برای وردپرس فارسی توسط websam