دسته:دیگر

رعایت مواردی قبل از راه اندازی یک سایت تجاری

نوشته شده توسط , ۸ آذر ۱۳۸۹

دنیای فروش آنلاین، چه فروش محصول باشد و چه برای ارائه سرویس، برای تازه واردها ممکن است ترسناک باشد. امکانات گیج کننده و اطلاعات پیچیده به نظر می آیند.

به عنوان مشاور، طراح یا برنامه نویس یک فروشگاه آنلاین، نیاز است مشتری خود را از میان هزار توی بزرگ انتخاب ها عبور داده و به سمت مسیر دلخواهش هدایت کنید. در این مقاله، سعی شده است به برخی سوالاتی که باید از مشتری یا خودتان پیش از نوشتن قرارداد یا راه اندازی یک سایت تجارت الکترونیکی بپرسید، جواب داده شود. هرچند به طراحی و تجربه کار کاربر با سیستم توجهی نشده است چرا که گردآوری این اطلاعات در کنار طراحی و مارک تجاری وب سایت به دست می آید. ادامه‎ی 'رعایت مواردی قبل از راه اندازی یک سایت تجاری'»

تبدیل PSD به HTML

نوشته شده توسط , ۳۰ آبان ۱۳۸۹

خیلی وقت از اخرین پستی که دادیم می گذره یه الامه پیش نویس ناقص داریم,مگه این برو برگردای زنگی میزاره نمی دونم ادم این همه جون میکنه واسه چی به کجا میخواد برسه؟ اخرش که یه وجب …ولش کن , امروز چشم به یه فایل فلش افتاد وقتی که باز کردم دیدم که مربوط به اموزش ابزار slice در Photoshop البته خیلی ساده بیان شده و نحویه تبدیل PSD به HTML رو نشون داده,چند وقت پیش برای یکی از دوستان درست کرده بودم, و اونو براتون میزارم اما توصیه میکنم که اصلا از این روش استفاده نکنید
دانلود (برای دانلود از IDM یا مشابه استفاده کنید)

پوسته ی پانوراما ساخته شده توسط Themocracy و آماده شده برای وردپرس فارسی توسط websam